הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

 

הי, אנחנו איה וניר, זוג והורים לנרי ושי. שנינו סיימנו תואר בעיצוב באקדמיה -H.I.T ובצלאל, וכל אחד מאיתנו מתמחה בתחום שונה: איה בתקשורת חזותית וניר בצורפות, אמנות, עיצוב ועבודות יד.

 

איך הכל התחיל?

את הצעדים הראשונים של המותג "סטודיו צ'חה" עשינו בעזרת פלטפורמות למימון המונים, ובזכותן זכינו להכרה בינלאומית, שהתחילה במכירה מרגשת ואקסקלוסיבית ב-MoMa ניו יורק. ההתעניינות והאהבה שקיבלנו, עזרו לנו להתחיל את המסע שלנו כסטודיו מקצועי לעיצוב ונתנו לנו את המוטיבציה להמשיך ליצור אמנות ולהיות מקור להשראה לאנשים בעולם כולו.

 

סקרנות יצירתית

המטרה שלנו תמיד הייתה ליצור אמנות ייחודית, בכל מחיר, מתוך הבנה שאמנות זה לא מדע, והיא לא יכולה להיות מוגבלת בחוקים או תבניות. מצד שני, אמנות כן יכולה להיות ניסיונית ומדידה:

  • אנחנו מתנסים באופן מתמיד ברעיונות חדשים, מפתחים דרכים יצירתיות לעיצוב ויצירה של המוצרים הקיימים ומוצרים חדשים.
  • אנחנו מודדים אותה בחיוכים של אנשים, כשהם מופתעים מהאשליה האופטיות שיצרנו.
  • אנחנו מתחייבים לשמור על סקרנות אמנותית ולהמשיך לחשוב, לדמיין, לאתגר את עצמנו וליצור מוצרים מרגשים במיוחד עבורכם.

 

הקסם שבאור

בלב ליבה של היצירה של הסטודיו תמצאו את האור כאלמנט רעיוני. אור אמנם עלול להראות כמו דבר פשוט, אך אם תחשבו על זה מדובר בהמצאה עוצמתית ומהפכנית. האור משפיע בכל רגע על הסביבה שלו ויכול לשנות את איך שאנחנו רואים את המציאות באינספור דרכים שונות.

 

מימד חדש

ביצירה שלנו המפגש שבין דו מימד לתלת מימד יוצר מימד חדש וזו הדרך שלנו להגיד שדברים הם לא תמיד איך שהם נראים לעין. עומק האשליה טמון ביכולת שלנו לפרש ולתפוס את המציאות. מה אנחנו רואים ומה לא? מה מציאותי ומה לא? ככה נוצר הקסם.

 

מוצר איכותי וייחודי ללא מתחרים

אנחנו מעצבים את כל המוצרים בסטודיו, בוחרים את הספקים הטובים ביותר עבור תהליך היצירה של האמנות שלנו ומשתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, כדי לוודא שהיצירה תהיה מוצר עיצובי מהמם, פרקטי ועמיד לאורך שנים.

 

אז מה אתם אומרים, בא לכם להאיר כל יום באור "צ'חה" חדש?

הקסם מחכה כאן